Wielkie sprzątanie

Pewnego dnia pomyślałam sobie, że znów mam ochotę spostrzegać, dziwić się, pisać, rysować, fotografować i wszystkim się chwalić.

Od ostatniego posta minęło tylko dwa i pół roku, i tak naprawdę niewiele się u mnie zmieniło. Zadomowiłam się na Jeżycach, zrozumiałam mowę Wazów, robiłam za technicznego na przedstawieniach dla widowni, której wiek wynosił minus pięć lat, śpiewałam stolaty na dziecięcych imprezach, niekiedy nawet po cztery razy dziennie, zaczęłam rytmicznie stukać w podłogę metalowymi podeszwami. No dobrze, trochę się zmieniło. Czasem będąc na spacerze zbierałam zdjęcia niczym jagody. Czasem zjadłam coś tak pysznego, że wszyscy moi znajomi przez następny tydzień musieli słuchać o tym, że to zjadłam. Czasem wyprawiałam się gdzieś dalej niż palcem po mapie. Czasem ktoś pytał mnie o bloga, dlaczego nie piszę. Pisałam, w myślach.

Trochę się tu u mnie zakurzyło, ale wraz z nadejściem wiosny wszystko doprowadzę do porządku. W tym celu wynajęłam już zaprzyjaźnioną ekipę sprzątającą.Dam znać, jak się ogarniemy. A tymczasem do przeczytania!

Jedna myśl w temacie “Wielkie sprzątanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s